NASZE USŁUGI

Mobilne Wieże Dozorujące

Wykorzystując  mobilne wieże dozorujące, obniżamy koszty ochrony i zapewniamy szybki  nadzór obiektu w dowolnej lokalizacji z transmisją online i całodobowym dozorem.

icon
MOBILNE WIEŻE DOZORUJĄCE

Mobilne Wieże Dozorujące to urządzenia zaprojektowane i zbudowane przez Grupę S.O.S. dające możliwość uruchomienia szybkiego dozoru obiektów w dowolnym miejscu. Wieże mają własne zasilanie, a dzięki zastosowaniu kamer z aktywną detekcją obrazu i termowizją, możliwe jest zabezpieczenie terenu bez konieczności wykonywania dodatkowych instalacji. Zapewniamy całodobowy nadzór obiektu realizowany przez nasze Centrum Monitoringu oraz transmisję online. System megafonowy skutecznie odstrasza intruzów, a mobilne patrole reagują w sytuacjach zagrożenia.

NASZE USŁUGI

Techniczna ochrona mienia

Tą usługę kierujemy do firm, które nie potrzebują całodobowej ochrony fizycznej lub z różnych względów nie mogą z niej skorzystać.

icon
TIMESHARING

Obiekty objęte ochroną w systemie Timesharing są odpowiednio zabezpieczane systemami elektronicznymi oraz nieregularnymi patrolami fizycznymi i wirtualnymi.

Timesharing to również doskonałe wsparcie stałej ochrony fizycznej, zwłaszcza dla dużych obiektów.

NASZE USŁUGI

Teletechnika

Dysponujemy własnym Działem Technicznym zatrudniającym wysoko wykwalifikowanych techników

icon
ZABEZPIECZENIA TELETECHNICZNE

Projektujemy i wykonujemy systemy alarmowe, monitoringu i kontroli dostępu, gwarantujące wysoki pułap bezpieczeństwa.  Zapewniamy  najwyższą jakość naszych instalacji oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wykonane systemy.

Nasze Centrum Monitoringu zapewnia 24 -godzinny nadzór wraz z interwencją zmotoryzowanych patroli w systemach ochrony elektronicznej.

NASZE USŁUGI

Usługi porządkowe

Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe dla szerokiego grona odbiorców. Dbamy o utrzymanie czystości w zakładach przemysłowych, centrach logistyczno – magazynowych,  obiektach biurowych.

icon
Kompleksowe usługi

Bazujemy na indywidualnych procedurach działania dostosowanych do potrzeb Klientów oraz regularnej kontroli pracy. Korzystamy z wysokiej jakości środków czystości i materiałów higienicznych renomowanych producentów. Dysponujemy własnym, rozbudowanym parkiem maszynowym.