O FIRMIE

20
lat na rynku

JAK DZIAŁAMY

USŁUGI

OCHRONA
WIEŻE DOZORUJĄCE
SPRZĄTANIE
TELETECHNIKA
TIMESHARING

NASI KLIENCI

O FIRMIE

 GRUPA S.O.S.

Jesteśmy nowoczesną firmą o  rodzinnych korzeniach  z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

GRUPA S.O.S. - nam możesz ufać.

Wyróżnia nas profesjonalizm, wysoka jakość usług, doświadczona kadra oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewniamy najwyższe standardy przy optymalizacji kosztów. Nie boimy się wyzwań. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie ochrony mienia,  zabezpieczenia technicznego oraz usług porządkowych.

Naszym mottem jest „jakość, a nie ilość”.

0
PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZAWARTYCH KONTRAKTÓW
0
PONAD 2000 PRACOWNIKÓW
0
m² OBSŁUGIWANYCH POWIERZCHNI

NASI KLIENCI

Różnorodność i renoma naszych klientów świadczą o tym, że potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom. Indywidualne podejście, poprzedzone wnikliwą analizą potrzeb i wymagań oraz specyfiki branży, w połączeniu z rzetelnością, uczciwością i odpowiedzialnością naszych pracowników gwarantują najwyższą jakość usług. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu technologii i trendów, aby utrzymywać niezmiennie najwyższe standardy.

„Cele biznesowe naszych klientów traktujemy jak własne, działając na rzecz zwiększenia konkurencyjności poprzez optymalizację kosztów.”

ZAUFALI NAM

NASZE USŁUGI

Ochrona Fizyczna Mienia

Realizujemy kompleksowe usługi ochrony fizycznej mienia oraz usługi recepcyjne. Wykonujemy Audyty Bezpieczeństwa.

icon
OCHRONA FIZYCZNA

Opracowujemy plan ochrony obiektu, montujemy systemy monitoringu i alarmowe. Zapewniamy przeszkolonych pracowników ochrony.

W zależności od potrzeb i wymagań klientów przygotowujemy koncepcje zabezpieczeń obiektów, z wykorzystaniem systemów kontroli dostępu, alarmów i monitoringu wizyjnego. Włączamy te elementy w plan ochrony fizycznej.

Tam, gdzie jest to możliwe, proponujemy zastąpienie ochrony fizycznej nadzorem elektronicznym w systemie Timesharing. Dzięki temu Klient zyskuje zoptymalizowanie kosztów ochrony.

NASZE USŁUGI

Mobilne Wieże Dozorujące

Wykorzystując  mobilne wieże dozorujące, obniżamy koszty ochrony i zapewniamy szybki  nadzór obiektu w dowolnej lokalizacji z transmisją online i całodobowym dozorem.

icon
MOBILNE WIEŻE DOZORUJĄCE

Mobilne Wieże Dozorujące to urządzenia zaprojektowane i zbudowane przez Grupę S.O.S. dające możliwość uruchomienia szybkiego dozoru obiektów w dowolnym miejscu. Wieże mają własne zasilanie, a dzięki zastosowaniu kamer z aktywną detekcją obrazu i termowizją, możliwe jest zabezpieczenie terenu bez konieczności wykonywania dodatkowych instalacji. Zapewniamy całodobowy nadzór obiektu realizowany przez nasze Centrum Monitoringu oraz transmisję online. System megafonowy skutecznie odstrasza intruzów, a mobilne patrole reagują w sytuacjach zagrożenia.

NASZE USŁUGI

Techniczna ochrona mienia

Tą usługę kierujemy do firm, które nie potrzebują całodobowej ochrony fizycznej lub z różnych względów nie mogą z niej skorzystać.

icon
TIMESHARING

Obiekty objęte ochroną w systemie Timesharing są odpowiednio zabezpieczane systemami elektronicznymi oraz nieregularnymi patrolami fizycznymi i wirtualnymi.

Timesharing to również doskonałe wsparcie stałej ochrony fizycznej, zwłaszcza dla dużych obiektów.

NASZE USŁUGI

Teletechnika

Dysponujemy własnym Działem Technicznym zatrudniającym wysoko wykwalifikowanych techników

icon
ZABEZPIECZENIA TELETECHNICZNE

Projektujemy i wykonujemy systemy alarmowe, monitoringu i kontroli dostępu, gwarantujące wysoki pułap bezpieczeństwa.  Zapewniamy  najwyższą jakość naszych instalacji oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wykonane systemy.

Nasze Centrum Monitoringu zapewnia 24 -godzinny nadzór wraz z interwencją zmotoryzowanych patroli w systemach ochrony elektronicznej.

NASZE USŁUGI

Usługi porządkowe

Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe dla szerokiego grona odbiorców. Dbamy o utrzymanie czystości w zakładach przemysłowych, centrach logistyczno – magazynowych,  obiektach biurowych.

icon
Kompleksowe usługi

Bazujemy na indywidualnych procedurach działania dostosowanych do potrzeb Klientów oraz regularnej kontroli pracy. Korzystamy z wysokiej jakości środków czystości i materiałów higienicznych renomowanych producentów. Dysponujemy własnym, rozbudowanym parkiem maszynowym.

DWIE DEKADY

DOŚWIADCZENIA I KOMPETENCJI

Wieloletnia obecność na rynku i zdobyte doświadczenie sprawiają, iż nasza oferta jest optymalnie dostosowana do potrzeb i wymagań różnych branż. 

Analizujemy potrzeby i wymagania klientów. W zależności od rodzaju usług rekomendujemy odpowiednią optymalizację kosztów: zmiany organizacyjne, techniczne, ulgi PFRON, i inne. W usługach ochrony tworzymy alternatywne plany ochrony obiektów. Sprawdzamy opcje zastosowania strategii Timesharing i innych form zabezpieczania mienia. Modernizujemy teletechniczne systemy zabezpieczeń. Oferujemy szeroki pakiet usług dodatkowych m.in. detektywistę, zapobieganie szpiegostwu przemysłowemu, kontrole pracownicze. Dla usług porządkowych proponujemy nowe harmonogramy ich wykonywania z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i urządzeń. Przy współpracy z naszymi dostawcami dobieramy  najlepsze środki czystości i materiały higieniczne dopasowane do charakteru prowadzonej działalności i rodzaju  sprzątanego obiektu.

Zapraszamy do współpracy.

GRUPA S.O.S.

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku usług ochrony mienia, zabezpieczenia technicznego i usług porządkowych