Ze względu na dynamiczną ekspansję GRUPY S.O.S. chcemy na bieżąco dzielić się z Państwem naszymi sukcesami, zawarciem nowych umów, rozwojem współpracy ze stałymi klientami. Pragniemy informować o istotnych dla GRUPY S.O.S. wydarzeniach wewnętrznych, jak wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i technologii.

05.03.2024

Certyfikat jakości 9001:2015

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że kolejna ze spółek Grupy S.O.S. – Grupa S.O.S. Sp. z o.o. po przejściu stosownych audytów otrzymała  certyfikat jakości ISO 9001:2015. To wyróżnienie potwierdza nasze zobowiązanie do najwyższych standardów jakości w działalności naszej firmy.

Przyznany nam certyfikat ISO 9001:2015 jest dowodem naszej ciągłej pracy nad doskonaleniem procesów, usług i produktów, mając zawsze na uwadze satysfakcję naszych Klientów. To dla nas wyróżnienie  i dodatkowa motywacja, aby nadal dążyć do doskonałości oraz spełniać oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Dziękujemy całemu zespołowi za ich zaangażowanie oraz naszym Klientom za ciągłe wsparcie i zaufanie. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą misję dostarczania produktów i usług najwyższej jakości oraz dążyć do jak najlepszych efektów  w każdym aspekcie naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy z Grupą S.O.S. – solidnym partnerem z certyfikowanym podejściem do jakości.

04.08.2023

Poszerzamy współpracę z Carrefour

Nasza wieloletnia dobra współpraca z Carrefour w zakresie ochrony i usług porządkowych centrów dystrybucyjnych,  zaowocowała powierzeniem nam w zakresie utrzymania czystości kolejnego obiektu Carrefour w Podkonicach Dużych k. Rawy Mazowieckiej.

Magazyn w Podkonicach Dużych jest największym centrum dystrybucyjnym Carrefour w Polsce. Jest to nowy obiekt oddany do użytku na początku 2020 r. Grupa S.O.S. od samego początku wykonuje usługi ochrony na tym obiekcie. Teraz nasza współpraca została poszerzona.

Oferowanie Kontrahentom kompleksowych usług w zakresie ochrony, czystości i zabezpieczenia technicznego, jest modelową strategią naszego działania. Pozwala się skupić naszym Klientom na ich własnych działaniach biznesowych, poprzez powierzenie wiarygodnemu i sprawdzonemu partnerowi do realizacji szerokiego wachlarza działań wspierających.

Dziękujemy!

15.07.2023

Sealed Air Polska wybrała Grupę S.O.S. na wykonawcę usług porządkowych

Sealed Air Corporation (SEE) to znany na całym świecie producent opakowań. Została założona w 1960 r przez wynalazców folii bąbelkowej: inżynierów Alfreda Fieldinga i Marca Chavannesa.

Grupa S.O.S. została wybrana przez Sealed Air Polska na wykonawcę kompleksowych usług porządkowych zakładu w Duchnicach k. Ożarowa Mazowieckiego. Jednym z atutów naszej oferty było zapewnienie fabrycznie nowego, nowoczesnego parku maszyn porządkowych.

Dziękujemy za zaufanie!

10.07.2023

Uznana Polska firma z branży spożywczej dołącza do grona Kontrahentów Grupy S.O.S.

Miło nam poinformować, że firma Polski Ogród Sp. z o.o. wybrała Grupę S.O.S. na wykonawcę usług ochrony zakładu przetwórczego w Skierniewicach.

Firma Polski Ogród Sp. z o.o. to znany i ceniony producent mrożonek marki Hortex. Bardzo nas cieszy, że tak znana firma doceniła nasze propozycje i powierzyła  Grupie S.O.S. realizację zadań ochrony.

Dziękujemy za zaufanie.

 

.

Dziękujemy!

01.03.2023

Grupa S.O.S. obejmuje usługami ochrony nowy zakład Valeo

Grupa Valeo po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym, powierzyła naszej firmie kolejny zakład do objęcia usługami ochrony w Czechowicach – Dziedzicach. Jest to nowy, bardzo nowoczesny  zakład   specjalizujący się w  działalności produkcyjnej i rozwojowej systemów napędowych wysokiego napięcia dla wszystkich typów pojazdów elektrycznych  – hybrydy, hybrydy plug-in i pojazdy w pełni elektryczne.

Możliwość wykonywania usług dla tak  dużego i nowoczesnego  obiektu  jest dla Grupy S.O.S.  wielką nobilitacją, dzięki której możemy pogłębiać naszą długoletnią  współpracę z Grupą Valeo w Polsce.

Dziękujemy!

01.02.2023

Nawiązaliśmy współpracę z kolejną firmą z branży automotive.

Grupa S.O.S. nawiązała współpracę z firmą BWI Poland Technologies, bedącą członkiem BWI Group,  zajmującą się projektowaniem i produkcją systemów zawieszenia i innych rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego. BWI Group posiada zaawansowane centra badawczo-rozwojowe w kilku krajach świata, m.in w Polsce. Grupa S.O.S. została otrzymała kontrakt na usługi ochrony nowego Centrum Technicznego BWI Group w Balicach.

Branża automotiv obok branży logistyczno-magazynowej, tworzy jedno z większych portfolio Kontrahentów Grupy S.O.S.

Dziękujemy.

30.01.2023

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) – autozapis

INFORMACJA O PONOWNYM DOKONYWANIU WPŁAT DO PRACOWNICZYCH PLANÓW KAPITAŁOWYCH – AUTOZAPIS DO PPK

Szanowni Pracownicy spółek Grupy S.O.S.

  1. Zarząd spółek GRUPY S.O.S. wypełniając zapisy Ustawy z dnia 4 października 2018 roku o Pracowniczych Planach Kapitałowych (Rozdział 3, Art. 23, pkt 5) niniejszym informuje pracowników, że wszystkie złożone deklaracje o rezygnacji z dokonywania wpłat do Pracowniczych Planów Kapitałowych (zwanych dalej PPK) z dniem 28.02.2023 r. na mocy wyżej wymienionej Ustawy tracą swoją ważność.
  2. W związku z powyższym informujemy, że od marca 2023  roku wszyscy pracownicy zatrudnieni w spółkach Grupy S.O.S. w wieku pomiędzy 18 a 55 rokiem życia z mocy wyżej wymienionej Ustawy, zostaną automatycznie zapisani do Pracowniczych Planów Kapitałowych,  do instytucji zarządzającej z którą Grupa S.O.S., zgodnie z wymaganiami Ustawy, zawarła umowę tj. PKO TFI S.A.
  3. Wszyscy pracownicy, którzy nadal nie chcą być objęci Programem PPK muszą złożyć nowe deklaracje o rezygnacji  z udziału w  PPK na dzień 1.03.2023 r. bezpośrednio w dziale kadr, za pośrednictwem koordynatorów lub listownie na adres biura Zarządu.
  4. Deklaracje o rezygnacji   dostępne są  u Koordynatorów,  w dziale kadr Grupy S.O.S. oraz na stronie www.mojePPK.pl

Zarząd spółek Grupy S.O.S.

2.11.2022 r.

Wytrwałość daje efekty – następne zakłady Geberit będą chronione przez Grupę S.O.S.

Grupa S.O.S. od ponad 3  lat współpracuje ze znaną firmą Geberit; świadcząc dla niej usługi ochrony mienia zakładu w Ozorkowie.

Po dwóch latach naszych starań, popartych dobrą współpracą i wzajemnym poznaniem, firma Geberit powierzyła nam do ochrony swoje kolejne zakłady w Kole i Włocławku. Bardzo nas cieszy, że wytrwałość w pozyskaniu kolejnych kontraktów z tak znaną firmą i determinacja w dążeniu do jak najlepszego wykonywania usług, została doceniona.

Dziękujemy!

Firma Geberit to europejski lider w produkcji produktów sanitarnych. Zatrudnia ponad 12 000 pracowników w kilkudziesięciu krajach świata. Współpraca z tą znaną firmą wpisuje się w naszą strategię tworzenia długofalowych i dobrych relacji z najbardziej nawet wymagającymi Kontrahentami.

25.10.2022 r.

Uroczyste otwarcie nowego magazynu Carrefour & ID Logistics w Psarach

24.10.2022 r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego magazynu ID Logistics dla Klienta Carrefour w Psarach (pow. będziński), na które zostali zaproszeni również przedstawiciele Grupy S.O.S. Nowe centrum dystrybucyjne Carrefour to nowoczesny obiekt o powierzchni 48 tys. m2 działający w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i zrównoważony rozwój.  Zaopatrywane z niego będą hipermarkety, supermarkety,  sklepy typu convenience oraz stacje benzynowe w południowej części Polski.

Grupa S.O.S. od wielu lat wykonuje dla Carrefour usługi utrzymania czystości centrów logistycznych oraz usługi ochrony i zabezpieczenia technicznego mienia. Przed oddaniem do użytku nowy magazyn został doczyszczony przez pracowników Grupy S.O.S. W trakcie jego działalności Grupa S.O.S., podobnie jak na innych centrach logistycznych Carrefour, będzie wykonywała usługi porządkowe oraz ochrony fizycznej.

Dziękujemy za zaufanie.

28.03.2022

Budimex korzysta z wież monitorujących CCTV Grupy S.O.S.

Z firmą Budimex – znanym i cenionym  polskim przedsiębiorstwem  budowlanym  nawiązaliśmy współpracę w zakresie ochrony i dozoru terenu realizacji robót budowlanych infrastruktury kolejowej w województwie śląskim. Usługa jest realizowana z wykorzystaniem kilkudziesięciu mobilnych wież dozorujących, specjalnie przygotowanych  do realizacji tego zadania przez dział technicznych Grupy S.O.S.

16.02.2022

Mobilne wieże dozorujące

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku usług ochrony,  Grupa S.O.S. wprowadziła do swojej  oferty usługę ochrony mienia w oparciu o mobilne wieże dozorujące (wieże monitorujące CCTV)  zwane też mobilnymi wieżami monitoringu wizyjnego. U podstaw rozwiązania stoi potrzeba  zapewnienia możliwości uruchomienia szybkiego nadzoru terenu bez konieczności prowadzenia prac instalacyjnych systemów monitoringu.

Nadzór i ochrona terenu  z wykorzystaniem mobilnych  wież dozorujących daje także możliwość optymalizacji i obniżenia kosztów usług ochrony.

Mobilne wieże dozorujące  zostały zaprojektowane i zbudowane przez dział techniczny Grupy S.O.S. Charakteryzują się wysoką mobilnością dzięki stałemu umieszczeniu ich na lekkich przyczepach. Do ich przemieszczania wykorzystywane są samochody terenowe 4×4 dzięki czemu mogą być dostarczane nawet w trudno dostępny teren. Dzięki własnemu wewnętrznemu zasilaniu urządzenia mogą pracować tam, gdzie brak jest możliwości zasilania z zewnętrznego źródła. Stalowa konstrukcja wież zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz próby sabotażu.

Nasze  urządzenia sprawdzają  się znakomicie na:

  • placach budowy, odcinkach robót drogowych i kolejowych,
  • składach materiałowych, parkach maszynowych, parkingach,
  • uprawach rolnych i sadowniczych wymagających nadzoru.

Mobilne wieże dozorujące podłączone są do całodobowego Centrum Monitoringu Grupy S.O.S. za pomocą bezprzewodowej sieci Internet i GSM. Nadzór terenu może być prowadzony całodobowo lub w określonych godzinach.  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych kamer z wbudowaną funkcją sztucznej inteligencji oraz aktywną detekcją  obrazu możliwe jest zabezpieczenie terenu bez konieczności wykonywania dodatkowych instalacji (czujników ruchu, barier mikrofalowych, ogrodzeń fizycznych).

Szczegółowych informacji udziela nasz dział handlowy.

01.02.2022

ISO 9001:2015

Z satysfakcją możemy zakomunikować, że Grupa S.O.S. przeszła bez zastrzeżeń kolejny audyt certyfikacyjny ISO 9001:2015.

Przywiązujemy dużą wagę do postanowień naszej Polityki Jakości. Rozwijamy nasz System Zarządzania Jakością dzięki któremu stale rośnie renoma naszych usług.

29.10.2021

Nowa strona WWW Grupy S.O.S.

Po kilku miesiącach prac z przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę WWW. Zachęcamy do lektury i kontaktu z nami.

1.10.2021

Rozszerzamy współpracę z JYSK

Miło nam poinformować, że od października poszerzamy współpracę z JYSK w zakresie usług porządkowych na terenie nowego magazynu firmy w Radomsku.

1.08.2021

Rozszerzamy współpracę z firmą Citonet

Centra usług Citonet należą do Grupy TZMO. Świadczą szeroką gamę usług medycznych m.in w zakresie sterylizacji sprzętu medycznego, dostaw wyrobów medycznych jednorazowego użytku i in.

Od kilku lat współpracujemy z krakowskim centrum Citonet, świadcząc kompleksowe usługi ochrony mienia i usługi porządkowe. Nasza współpraca stale się rozwija. Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy świadczenie usług porządkowych na nowym obiekcie CITONET na Śląsku.