Ze względu na dynamiczną ekspansję GRUPY S.O.S. chcemy na bieżąco dzielić się z Państwem naszymi sukcesami, zawarciem nowych umów, rozwojem współpracy ze stałymi klientami. Pragniemy informować o istotnych dla GRUPY S.O.S. wydarzeniach wewnętrznych, jak wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i technologii.

11.04.2022

Wielkanoc

28.03.2022

Budimex korzysta z wież dozorujących Grupy S.O.S.

Z firmą Budimex – znanym i cenionym  polskim przedsiębiorstwem  budowlanym  nawiązaliśmy współpracę w zakresie ochrony i dozoru terenu realizacji robót budowlanych infrastruktury kolejowej w województwie śląskim. Usługa jest realizowana z wykorzystaniem kilkudziesięciu mobilnych wież dozorujących, specjalnie przygotowanych  do realizacji tego zadania przez dział technicznych Grupy S.O.S.

16.02.2022

Mobilne wieże dozorujące

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku usług ochrony,  Grupa S.O.S. wprowadziła do swojej  oferty usługę ochrony mienia w oparciu o mobilne wieże dozorujące (zwane też mobilnymi wieżami monitoringu wizyjnego). U podstaw rozwiązania stoi potrzeba  zapewnienia możliwości uruchomienia szybkiego nadzoru terenu bez konieczności prowadzenia prac instalacyjnych systemów monitoringu.

Nadzór i ochrona terenu  z wykorzystaniem mobilnych  wież dozorujących daje także możliwość optymalizacji i obniżenia kosztów usług ochrony.

Mobilne wieże dozorujące  zostały zaprojektowane i zbudowane przez dział techniczny Grupy S.O.S. Charakteryzują się wysoką mobilnością dzięki stałemu umieszczeniu ich na lekkich przyczepach. Do ich przemieszczania wykorzystywane są samochody terenowe 4×4 dzięki czemu mogą być dostarczane nawet w trudno dostępny teren. Dzięki własnemu wewnętrznemu zasilaniu urządzenia mogą pracować tam, gdzie brak jest możliwości zasilania z zewnętrznego źródła. Stalowa konstrukcja wież zapewnia trwałość i odporność na warunku atmosferyczne i próby sabotażu.

Nasze  urządzenia sprawdzają  się znakomicie na:

  • placach budowy, odcinkach robót drogowych i kolejowych,
  • składach materiałowych, parkach maszynowych, parkingach,
  • uprawach rolnych i sadowniczych wymagających nadzoru.

Mobilne wieże dozorujące podłączone są do całodobowego Centrum Monitoringu Grupy S.O.S. za pomocą bezprzewodowej sieci Internet i GSM. Nadzór terenu może być prowadzony całodobowo lub w określonych godzinach.  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych kamer z wbudowaną funkcją sztucznej inteligencji oraz aktywną detekcją  obrazu możliwe jest zabezpieczenie terenu bez konieczności wykonywania dodatkowych instalacji (czujników ruchu, barier mikrofalowych, ogrodzeń fizycznych).

Szczegółowych informacji udziela nasz dział handlowy.

01.02.2022

ISO 9001:2015

Z satysfakcją możemy zakomunikować, że Grupa S.O.S. przeszła bez zastrzeżeń kolejny audyt certyfikacyjny ISO 9001:2015.

Przywiązujemy dużą wagę do postanowień naszej Polityki Jakości. Rozwijamy nasz System Zarządzania Jakością dzięki któremu stale rośnie renoma naszych usług.

29.10.2021

Nowa strona WWW Grupy S.O.S.

Po kilku miesiącach prac z przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę WWW. Zachęcamy do lektury i kontaktu z nami.

1.10.2021

Rozszerzamy współpracę z JYSK

Miło nam poinformować, że od października poszerzamy współpracę z JYSK w zakresie usług porządkowych na terenie nowego magazynu firmy w Radomsku.

1.08.2021

Rozszerzamy współpracę z firmą Citonet

Centra usług Citonet należą do Grupy TZMO. Świadczą szeroką gamę usług medycznych m.in w zakresie sterylizacji sprzętu medycznego, dostaw wyrobów medycznych jednorazowego użytku i in.

Od kilku lat współpracujemy z krakowskim centrum Citonet, świadcząc kompleksowe usługi ochrony mienia i usługi porządkowe. Nasza współpraca stale się rozwija. Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy świadczenie usług porządkowych na nowym obiekcie CITONET na Śląsku.