Serwis sprzątający od Grupy S.O.S.

 

Utrzymanie czystości w obiektach o różnym przeznaczeniu

Grupa S.O.S. proponuje profesjonalny serwis sprzątający w Krakowie, a także Katowicach i na całym Śląsku oraz kraju. Proponujemy formę zoptymalizowanych usług porządkowo–czystościowych. Są one dostosowane do potrzeb wynikających zarówno z charakteru, jak również rodzaju sprzątanego obiektu. W utrzymaniu czystości opieramy się na wysokiej jakości środkach chemicznych i maszynach renomowanych producentów, z góry opracowanych procedurach działania oraz nieustannej kontroli pracy. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców – proponujemy między innymi sprzątanie powierzchni biurowych, sprzątanie magazynów, wielkopowierzchniowych obiektów handlowych  i przemysłowych, utrzymywanie czystości na osiedlach i wspólnotach mieszkaniowych.

 

Oto szczegóły naszej oferty:

 

  • Zakłady przemysłowe

Usługę sprzątania w zakładach przemysłowych dopasowujemy do oczekiwań Klienta oraz charakteru jego działalności. Oferujemy zarówno sprzątanie magazynów, jak i hal produkcyjnych czy pomieszczeń socjalnych. Dbamy o to, aby wykonywane prace porządkowe w żaden sposób nie zakłócały działalności zakładu. Dostosowujemy się do obowiązujących w nich zasad, procedur i regulaminów.


 

  • Obiekty biurowe

Sprzątanie biur i gabinetów to usługa, której podstawą jest troska o komfort pracy Klienta. Naszym celem jest też utrzymanie prestiżowego wizerunku obiektu biurowego. Pracownicy, którzy tworzą nasz serwis sprzątający, wykonują swoje czynności szybko i z należytą starannością.


 

  • Obiekty handlowe

Swoją ofertę kierujemy zarówno do niewielkich sklepów i pawilonów jak również do dyskontów, hal targowych, super i hipermarketów oraz galerii handlowych. Mając na uwadze specyfikę działalności prowadzonej w obiektach handlowych nasze prace wykonujemy  w sposób nieuciążliwy dla Klientów i personelu.


 

  • Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe

Nasz profesjonalny serwis sprzątający oferujemy osiedlom, spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym, a także pojedynczym kamienicom i apartamentowcom. Zawsze koncentrujemy się na zadowoleniu mieszkańców domów i osiedli. Dbamy o estetykęotoczenia budynków. We właściwy sposób pielęgnujemy tereny zielone wokół nich.


 

  • Placówki służby zdrowia

Mając na uwadze specyfikę działalności placówek medycznych, zapewniamy utrzymanie czystości i porządkuzgodnie z harmonogramem pracy placówki oraz normami i wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi.


 

  • Kompleksy sportowo-rekreacyjne

Wykonując usługę, dbamy nie tylko o czystość i porządek powierzonego obiektu, ale także o bezpieczeństwo i zdrowie osób odwiedzających. Sprzątamy hale widowiskowo-sportowe, stadiony, obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne.


 

  • Placówki oświatowe

W placówkach oświatowych i wychowawczych kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz komfort pracy kadry pedagogicznej. Dbamy o to aby stosowane środki chemiczne były bezpieczne, a jakość usługi stała na najwyższym poziomie.


Decydując się na naszą ofertę, zyskujecie Państwo ulgi w odpisach na rzecz PFRON. Sprzątanie i współpraca z Grupą S.O.S. niesie ze sobą wiele korzyści.