Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Agencja ochrony S.O.S – Usługa Time Sharing

 

Agencja ochrony S.O.S. to również specjalna usługa Time Sharing. Polega ona na realizacji usług ochroniarskich przez pracowników ochrony lub grupy patrolowo-interwencyjne na rzecz kilku Klientów równocześnie. Propozycja jest kierowana do Klientów, którym nie jest potrzebna całodobowa ochrona mienia lub którzy nie mogą sobie na nią pozwolić. Krótko mówiąc – jest to kompromis idealny.

Time Sharing umożliwia zapewnienie wysokiego standardu ochrony przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów. Obiekt objęty ochroną w tym systemie jest w odpowiedni sposób dobezpieczany techniką elektroniczną. Jest również obejmowany nieregularnymi patrolami inspekcyjnymi, które dokonują zewnętrznych i wewnętrznych oględzin ochranianego obiektu.

Ochrona mienia w systemie Time Sharing może również stanowić dodatkowe wspomaganie stałej ochrony fizycznej, zwłaszcza dla dużych obiektów. Dzięki połączeniu tych dwóch unikalnych systemów zapewniacie Państwo maksimum bezpieczeństwa nie tylko budynkowi, ale również sobie i pracownikom. Całość warto dopełnić profesjonalnym i precyzyjnym audytem bezpieczeństwa, jaki oferuje Grupa S.O.S. Dzięki temu, zawsze będziecie Państwo o krok do przodu i niewiele rzeczy będzie Was w stanie niemile zaskoczyć.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tej specjalnej usługi zapraszamy do kontaktu z odpowiednim oddziałem Agencji ochrony S.O.S. m.in. w Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy i Wrocławiu.