Agencja ochrony S.O.S. – Usługa Time Sharing

 

Agencja ochrony S.O.S. to również specjalna usługa Time Sharing. Polega ona na realizacji usług ochroniarskich przez pracowników ochrony lub grupy patrolowo-interwencyjne na rzecz kilku Klientów równocześnie. Propozycja jest kierowana do Klientów, którym nie jest potrzebna całodobowa ochrona mienia lub którzy nie mogą sobie na nią pozwolić. Krótko mówiąc – jest to kompromis idealny.

Time Sharing umożliwia zapewnienie wysokiego standardu ochrony przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów. Obiekt objęty ochroną w tym systemie jest w odpowiedni sposób dobezpieczany techniką elektroniczną. Jest również obejmowany nieregularnymi patrolami inspekcyjnymi, które dokonują zewnętrznych i wewnętrznych oględzin ochranianego obiektu.

Ochrona mienia w systemie Time Sharing może również stanowić dodatkowe wspomaganie stałej ochrony fizycznej, zwłaszcza dla dużych obiektów. Dzięki połączeniu tym dwóm systemom zapewniacie Państwo maksimum bezpieczeństwa nie tylko budynkowi, ale również sobie i pracownikom. Całość warto dopełnić profesjonalnym i precyzyjnym audytem bezpieczeństwa, jaki oferuje Grupa S.O.S., dzięki temu, zawsze będziecie Państwo o krok do przodu i niewiele rzeczy będzie Was w stanie niemile zaskoczyć.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tej specjalnej usługi zapraszamy do kontaktu z odpowiednim oddziałem Agencji ochrony S.O.S. w Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy i Wrocławiu.