Systemy przeciwpożarowe od Grupy S.O.S.

Precyzja i skuteczność

Systemy przeciwpożarowe od Grupy S.O.S. wykrywają i sygnalizują zagrożenia wybuchem pożaru, sterują urządzeniami umożliwiającymi sprawną ewakuację ludzi z narażonych na pożar obiektów oraz sterują procesem gaszenia.

Systemy przeciwpożarowe, które oferuje nasza agencja ochrony, charakteryzują się łatwością montażu i szybką reakcją, zapewniając jak najwcześniejsze wykrycie zagrożenia. Taka ochrona powinna być niezbędnym wyposażeniem każdego budynku użyteczności publicznej czy prywatnego. To nieoceniona pomoc w walce z silnym i nieprzewidywalnym żywiołem, jakim jest ogień.

Agencja ochrony S.O.S. oferuje:

  • systemy sygnalizacji pożaru,
  • konwencjonalne systemy sygnalizacji pożaru,
  • interaktywne systemy automatycznego gaszenia,
  • systemy oddymiania,
  • systemy ostrzegawcze dźwiękowe,
  • systemy sterowania bram i drzwi PPOŻ.

Systemy przeciwpożarowe mogą być z powodzeniem stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Jak wszystkie nasze usługi, również ta jest zawsze dopasowywana indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta. Dostosowujemy ją również od wielkości i charakterystyki budynku, w którym ma znaleźć się system.

System przeciwpożarowy może zostać połączony z istniejącym w obiekcie systemem alarmowym i podlegać nadzorowi przez Centrum Monitoringu. Dzięki temu, w przypadku zagrożenia możliwe jest wysłanie do obiektu grupy patrolowo – interwencyjnej oraz powiadomienie odpowiednich służb. Współpraca z Agencją Ochrony S.O.S. to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i dyskrecji.