Grupa S.O.S. – Outsourcing personalny

 

Profesjonalna pomoc dla firm zewnętrznych

Poprzez współpracę z Grupą S.O.S. nasi Klienci mogą więcej uwagi poświęcić swojej strategicznej działalności biznesowej. Umożliwia im to outsourcing personalny i leasing pracowniczy. Ujmując rzecz skrótowo – my przejmujemy niektóre z obowiązków, dostosowując się do zasad i regulaminów, jakie obowiązują w danej firmie. W efekcie właściciele mogą położyć nacisk na najważniejsze projekty, które przekładają się na stabilizację i długofalowy rozwój firmy. To system, który zapewnia obopólne korzyści. Niesie bowiem za sobą bardzo duże prawdopodobieństwo sukcesów w założonych działaniach. Jest to możliwe dzięki podzieleniu odpowiedzialności.

Takie same korzyści płyną z leasingu pracowniczego, który oferuje nasza agencja ochrony. My szukamy pracowników, zatrudniamy ich, przydzielamy obowiązki i nadzorujemy ich pracę, a wszystko to zgodnie z wcześniej określonymi wymogami naszego Klienta.

Atrakcyjność naszej oferty gwarantują:

  • szybkość reakcji,
  • wysoka elastyczność,
  • pełne zrozumienie potrzeb Klientów.

Współpraca z Grupą S.O.S. to gwarancja profesjonalizmu świadczonych usług leasingu i outsourcingu pracowniczego. Oferujemy naszymKlientom rozwiązania oparte na przemyślanej strategii kadrowej, zmierzające do dostosowania ilości pracowników do bieżących potrzeb firmy.

Jesteśmy firmą godną zaufania. Świadczy o tym lista Klientów agencji ochrony, wśród których znajdują się nazwy przedsiębiorstw doskonale znane w kraju oraz za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pytań lub niejasności do kontaktu z odpowiednim oddziałem.