Usługi agencji ochrony S.O.S

 

Specjalistyczna ochrona osobista

Wśród usług agencji ochrony S.O.S. znajduje się system ochrony osobistej. Zajmuje się nim specjalnie wydzielona komórka, której specjalnością jest także ochrona mienia. Komórkę tworzą odpowiednio wyszkoleni ludzie z doświadczeniem i znajomością skutecznych metod działania w niebezpiecznych sytuacjach. Dysponują oni odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą z dziedziny technik ochrony. Kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie Klientom całkowitej dyskrecji, komfortu oraz pełnego bezpieczeństwa w każdym miejscu i sytuacji.

Dbamy o nienaganną prezencję naszych pracowników. Każdy zaopatrzony jest w strój casualowy, który będzie odpowiedni na każdą okazję. Strój jest klasyczny i elegancki, dzięki czemu agenci Grupy S.O.S. nie będą rzucać się w oczy.

Nie tylko zwalczamy niebezpieczne sytuacje, ale również im przeciwdziałamy. Załoga ochrony osobistej działa prewencyjnie – dzięki dokładnym obserwacjom może skutecznie przeciwdziałać zdarzeniom niebezpiecznym i innym niepożądanym przez Klienta. Dzięki szybkiemu rozpoznaniu i określeniu stopnia oraz rodzaju zagrożenia, nasi pracownicy błyskawicznie dopasowują najskuteczniejsze metody ich zapobiegania lub zwalczania.

Pracownicy agencji ochrony S.O.S. w pełni dostosowują się do oczekiwań i wymagań, budując pozytywne relacje z Klientem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i publicznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo i nietykalność oraz dyskrecję i komfort. Cała oferta może być modyfikowana, by w pełni dostosowała się do potrzeb Zleceniodawców.