Usługi agencji ochrony S.O.S. - Specjalistyczna ochrona osobista

 

Wśród usług agencji ochrony S.O.S. znajduje się system ochrony osobistej. Zajmuje się nim specjalnie wydzielona komórka, której specjalnością jest także ochrona mienia. Komórkę tworzą odpowiednio wyszkoleni ludzie z doświadczeniem i znajomością skutecznych metod działania w niebezpiecznych sytuacjach. Dysponują oni odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą z dziedziny technik ochrony. Kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie Klientom całkowitej dyskrecji, komfortu oraz pełnego bezpieczeństwa w każdym miejscu i sytuacji.

Dbamy o nienaganną prezencję naszych pracowników. Każdy zaopatrzony jest w strój casualowy, który będzie odpowiedni na każdą okazję. Strój jest klasyczny i elegancki, dzięki czemu agenci Grupy S.O.S. nie będą rzucać się w oczy.

Nie tylko zwalczamy niebezpieczne sytuacje, ale również im przeciwdziałamy. Załoga ochrony osobistej działa prewencyjnie – dzięki dokładnym obserwacjom może skutecznie przeciwdziałać zdarzeniom niebezpiecznym i innym niepożądanym przez Klienta. Dzięki szybkiemu rozpoznaniu i określeniu stopnia oraz rodzaju zagrożenia, nasi pracownicy błyskawicznie dopasowują najskuteczniejsze metody ich zapobiegania lub zwalczania.

Pracownicy agencji ochrony S.O.S. w pełni dostosowują się do oczekiwań i wymagań, budując pozytywne relacje z Klientem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i publicznych.Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo i nietykalność oraz dyskrecję i komfort. Cała oferta może być modyfikowana, by w pełni dostosowała się do potrzeb Zleceniodawców.