Grupa S.O.S – wszechstronny partner

O nas

Grupę S.O.S. tworzy zespół spółek, których korzenie sięgają końca lat 90–ych. Od momentu powstania, stawiamy na intensywny rozwój zarówno firmy, jakrównież usług, jakie świadczymy. Jesteśmy wszechstronnym partnerem dla naszych Klientów, czego odzwierciedleniem jest szeroki wachlarz  oferowanych przez nas produktów.

Naszą specjalnością są:

  • fizyczna ochrona mienia i osób,
  • systemy monitoringu i ochrona techniczna,
  • usługi komunalne i serwis sprzątający – sprzątanie magazynów i biur,
  • outsourcing personalny.

Wieloletnia obecność na rynku i zdobyte doświadczenie sprawiają, iż nasza oferta jest optymalnie dostosowana do potrzeb i specyfiki Kontrahenta. Nie ma znaczenia, czy celem zlecenia jest sprzątanie wielkopowierzchniowych magazynów, ochrona mienia czy Audyt Bezpieczeństwa. Usługi zawsze wykonujemy sprawnie i na najwyższym poziomie, bez względu na rejon Polski.

Zastosowanie wysokich kryteriów doboru kadry gwarantuje, że pracują u nas osoby dysponujące odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Nasi pracownicy to personel wykwalifikowany, odpowiedzialny i przygotowany w pełni do wykonywania powierzonych zadań. Dodatkowe szkolenia, jakie odbywają się podczas okresu zatrudnienia, mają niewątpliwy wpływ na fachowość kadry. Przyczynia się to do zwiększenia bezpieczeństwa i zadowolenia naszych Klientów.

Nasza agencja ochrony oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, a wypracowane przez lata  procedury i organizacja pracy gwarantują sprawną i właściwą obsługę Klienta. Nasze siedziby można znaleźć między innymi w Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy Katowicach. Agencja Ochrony S.O.S.działa jednak na terenie całej Polski i  wszędzie tam, gdzie potrzebna jest jej pomoc.

Dodatkową korzyścią płynącą ze współpracy z Grupą S.O.S. jest możliwość comiesięcznego odpisu w składkach na PFRON [ulgi-w-w-odpisach-na-rzecz-pfron.php]. Ochrona S.O.S. to najlepszy wybór dla Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy

      GRUPA S.O.S. Nam możesz zaufać...