Oferta Agencji Ochrony S.O.S

Agencja Ochrony S.O.S. to doświadczony i wszechstronny partner dla firm zewnętrznych. Służymy swoją pomocą na tych płaszczyznach działalności, na których właściciele firm nie mogą dostatecznie się skoncentrować lub chcą położyć większy nacisk na inne sprawy.

Grupa S.O.S. jest firmą kompleksową w pełnym znaczeniu tego słowa. Oferujemy profesjonalny serwis sprzątający powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych i placówek oświatowych. Zajmujemy się również pielęgnacją terenów zielonych i świadczeniem usług komunalnych.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów – proponujemy zarówno fizyczną ochronę mienia i osób, jak i systemy alarmowe, przeciwpożarowe oraz profesjonalny monitoring wykorzystujący najnowsze technologie. Zapewniamy pełną dyskrecję i skuteczność działania.

Nie można zapomnieć o outsourcingu i leasingu pracowniczym. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za znalezienie i przyjęcie nowych pracowników zgodnie z wymaganiami naszych Klientów. Zapewniamy im odpowiednią odzież, akcesoria i wsparcie. Koordynujemy ich pracę, zapoznajemy z obowiązkami i monitorujemy efekty ich działań.

Jesteśmy świadomi tego, że nasi Klienci oddają w nasze ręce bardzo ważne dla nich sprawy. Dlatego zadbaliśmy o to, by oprócz słów, o naszych kompetencjach, profesjonalizmie i niezawodności świadczyły także zdobyte certyfikaty i rekomendacje, które uzyskać można jedynie poprzez spełnienie szeregu ściśle określonych wymogów.

Agencja Ochrony S.O.S. funkcjonuje na terenie całej Polski. Jesteśmy więc w stanie zaoferować nasze usługi i produkty wszystkim tym, którzy będą tego potrzebowali. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami i produktami.