sliderslidersliderslider

Agencja ochrony – Grupa S.O.S.


Witamy na stronie

Agencja ochrony - Grupa S.O.S. działa na rynku już od 1998 roku. Od momentu powstania stawiamy na intensywny rozwój zarówno naszej firmy, jak i świadczonych przez nas usług. Jesteśmy wszechstronnym partnerem dla naszych Klientów. Dowodem na to jest szeroki wachlarz oferowanych przez nas profesjonalnych i sprawdzonych rozwiązań.

Swoją działalność opieramy na zdobytym doświadczeniu, wiedzy, którą potrafimy wykorzystać w praktyce oraz zaufaniu. Dlatego też zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów – osobiście, mailowo lub telefoniczne. Rozmowa i porozumienie są dla nas podstawą współpracy. Słuchamy potrzeb naszych Kontrahentów. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy coraz to nowsze technologie i rozwiązania oraz możliwość modyfikacji oferty Grupy S.O.S. pod ich indywidualne potrzeby i wymagania.

Nasza oferta podzielona została na cztery główne działy. Są to: ochrona mienia i osób, teletechnika, w której skład wchodzi szeroka gama zabezpieczeń elektronicznych w tym monitoring wizyjny, kontrola dostępu i systemy alarmowe oraz outsourcing personalny, i serwis sprzątający. Ten ostatni dział  obejmuje sprzątanie powierzchni  biurowych, magazynów, wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oraz obiektów przemysłowych. Dzięki szerokiej gamie usług możemy fachowo zadbać o te obszary działalności firmy, na których nasi Klienci nie mają czasu się skupiać, a które są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania ich biznesu. Działamy na obszarze całej Polski. Nasze biura regionalne znajdują się między innymi w Krakowie, na Śląsku w Katowicach, we Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku i  Poznaniu. 

Działamy zgodnie z założeniami idei Odpowiedzialności Społecznej Spółki. Dbamy, aby nasze poczynania nie szkodziły środowisku naturalnemu, a co za tym idzie - społeczeństwu. Dążymy do zrównoważonego rozwoju, który wyklucza „nieczystą” grę i praktyki. Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą działalność i wiążące się z nią następstwa.

Współpraca z nami oznacza wiele korzyści. Wśród nich znajduje się możliwość pozyskania ulg w odpisach na rzecz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). To pozwoli znacznie obniżyć koszty funkcjonowania Państwa firmy. Jest to możliwe dzięki temu, że Grupa S.O.S. zapewnia pracę osobom niepełnosprawnym, ułatwiając im aktywizację zawodową i pomagając zdobyć niezbędne doświadczenie.

Grupa S.O.S.to właściwy wybór. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty i do owocnej współpracy.

Nam możesz zaufać.

 

Wyświetl profil SOS Security Group w serwisie Ariba Discovery

 

Kontakt

Biuro Zarządu:

ul. Głowackiego 24

30-085 Kraków

Tel. (+48 12) 357 22 24

e-mail: biuro@grupa.sos.pl

Wyślij zapytanie >

 

Telefony Alarmowe Stacji Monitorowania:

Tel.   12 285 38 00

Kom. 604 964 244

Certyfikaty

Certyfikat Rzetelna Firma slider slider