Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Serwis sprzątający od Grupy S.O.S.


Utrzymanie czystości w obiektach o różnym przeznaczeniu

Grupa S.O.S. proponuje profesjonalny serwis sprzątający w formie zoptymalizowanych usług porządkowo - czystościowych, dostosowanych do potrzeb wynikających zarówno z charakteru, jak również rodzaju sprzątanego obiektu. W utrzymaniu czystości opieramy się na wysokiej jakości środkach chemicznych i maszynach renomowanych producentów, z góry opracowanych procedurach działania oraz nieustannej kontroli pracy. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców – między innymi sprzątamy biura, magazyny i osiedla.

Oto szczegóły naszej oferty:

 

  • Zakłady przemysłowe

Dopasowujemy usługę sprzątania w zakładach przemysłowych do oczekiwań klienta oraz charakteru jego działalności. Dbamy o to aby wykonywane usługi w żaden sposób nie zakłócały działalności zakładu. Dostosowujemy się do obowiązujących w nich zasad, procedur i regulaminów.


 

  • Obiekty biurowe

Domeną sprzątania biur obiektów biurowych jest troska o komfort pracy klienta oraz prestiżowe utrzymanie wizerunku obiektu biurowego. Nasi pracownicy wykonują swoje czynności szybko i z należytą starannością.


 

  • Obiekty handlowe

Swoją ofertę kierujemy zarówno do niewielkich sklepów i pawilonów jak również do dyskontów, hal targowych, super i hipermarketów oraz galerii handlowych. Mając na uwadze specyfikę działalności prowadzonej w obiektach handlowych nasze prace wykonujemy  w sposób nieuciążliwy dla klientów i personelu.


 

  •  Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe

Zawsze koncentrujemy się na zadowoleniu mieszkańców domów i osiedli. Dbamy o estetykę otoczenia budynków. We właściwy sposób pielęgnujemy tereny zielone wokół nich. Nasz profesjonalny serwis sprzątający oferujemy osiedlom, spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym, a także pojedynczym kamienicom i apartamentowcom.


 

  •  Placówki służby zdrowia

Mając na uwadze specyfikę działalności placówek medycznych zapewniamy utrzymanie czystości i porządku  zgodnie z harmonogramem pracy placówki oraz normami i wymaganiami sanitarno - epidemiologicznymi.


 

  • Kompleksy sportowo-rekreacyjne

Wykonując usługę dbamy nie tylko o czystość i porządek powierzonego obiektu, ale także o bezpieczeństwo i zdrowie osób odwiedzających. Sprzątamy hale widowiskowo - sportowe, stadiony, obiekty wypoczynkowo - rekreacyjne.


 

  • Placówki oświatowe

W placówkach oświatowych i wychowawczych kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz komfort pracy kadry pedagogicznej. Dbamy o to aby stosowane środki chemiczne były bezpieczne, a jakość usługi stała na najwyższym poziomie.


Decydując się na naszą ofertę, zyskujecie Państwo ulgi w odpisach na rzecz PFRON. Sprzątanie i współpraca z Grupą S.O.S. niesie ze sobą wiele korzyści.