Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Agencja ochrony S.O.S – Usługa Time Sharing

 

Agencja ochrony S.O.S. to również specjalna usługa Time Sharing, która jest realizacją usług ochroniarskich przez pracowników ochrony lub Grupy Patrolowo-Interwencyjne na rzecz kilku Klientów równocześnie. Usługa ta kierowana jest do Klientów, którzy nie potrzebują całodobowej fizycznej ochrony mienia lub nie  mogą sobie na nią pozwolić. Krótko mówiąc – jest to kompromis idealny.

Time Sharing umożliwia zapewnienie wysokiego standardu ochrony przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów. Obiekt objęty ochroną w tym systemie jest w odpowiedni sposób dobezpieczany techniką elektroniczną oraz obejmowany nieregularnymi patrolami inspekcyjnymi, dokonującymi zewnętrznych i wewnętrznych oględzin ochranianego obiektu.

Ochrona w systemie Time Sharing może również stanowić dodatkowe wspomaganie stałej ochrony fizycznej, zwłaszcza dla dużych obiektów. Dzięki połączeniu tych dwóch unikalnych systemów zapewniacie Państwo maksimum bezpieczeństwa nie tylko budynkowi, ale również sobie i pracownikom. Całość warto dopełnić profesjonalnym i precyzyjnym audytem bezpieczeństwa, jaki oferuje nasza Grupa S.O.S. Dzięki temu, zawsze będzie Państwo o krok do przodu i nie wiele rzeczy będzie w stanie Was niemile zaskoczyć.

W razie pytań dotyczących tej specjalnej usługi zapraszamy do kontaktu z odpowiednim oddziałem Agencji ochrony S.O.S. m.in. w Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy i Wrocławiu.