Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Systemy przeciwpożarowe od Grupy S.O.S

Precyzja i skuteczność

Systemy przeciwpożarowe od Grupy S.O.S. wykrywają i sygnalizują zagrożenia wybuchem pożaru, sterują urządzeniami umożliwiającymi sprawną ewakuację ludzi z narażonych na pożar obiektów oraz sterują procesem gaszenia.

Systemy przeciwpożarowe od naszej agencji ochrony charakteryzują się łatwością montażu i szybką reakcją, zapewniając jak najwcześniejsze wykrycie zagrożenia. Taka ochrona powinna być niezbędnym wyposażeniem każdego budynku, czy to użyteczności publicznej czy prywatnego. Jest to nieoceniona pomoc w walce z silnym i nieprzewidywalnym żywiołem jakim jest ogień.

 

  • systemy sygnalizacji pożaru

  • konwencjonalne systemy sygnalizacji pożaru

  • interaktywne systemy automatycznego gaszenia

  • systemy oddymiania

  • systemy ostrzegawcze dźwiękowe

  • systemy sterowania bram i drzwi PPOŻ

 

Systemy przeciwpożarowe mogą być z powodzeniem stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Jak wszystkie u nas usługi, ta również zawsze dopasowywana jest indywidualnie, w zależności od oczywistych względów, jakimi są potrzeby Klienta, ale również od wielkości i charakterystyki budynku, w którym ma znaleźć się system.

System przeciwpożarowy może zostać połączony  z istniejącym w obiekcie systemem  alarmowym  i podlegać nadzorowi przez Centrum Monitoringu, dzięki czemu możliwe jest w przypadku zagrożenia wysłanie do obiektu Grupy Patrolowo – Interwencyjnej oraz powiadomienie odpowiednich Służb. Współpraca z Agencją Ochrony S.O.S. to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i dyskrecji.