Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Grupa S.O.S. – outsourcing personalny


Profesjonalna pomoc dla firm zewnętrznych

Poprzez współpracę z Grupą S.O.S. nasi Klienci mogą  więcej uwagi poświęcić swojej strategicznej działalności biznesowej, dzięki profesjonalnej pomocy, jaką jest outsourcing personalny i leasing pracowniczy. Ujmując rzecz skrótowo – my przejmujemy niektóre z obowiązków, dostosowując się do zasad i regulaminu panujących w danej firmie, a właściciele mogą położyć nacisk na najważniejsze projekty, które zapewnią stabilizację i długofalowy rozwój firmy. To system zapewniający obopólną korzyść, niosący ze sobą bardzo duże prawdopodobieństwo odniesienia sukcesów w założonych działaniach, dzięki większej ilości czasu i podzielenia odpowiedzialności.

Takie same korzyści płyną z leasingu pracowniczego oferowanego przez naszą agencję ochrony. My szukamy pracowników, zatrudniamy ich, przydzielamy obowiązki i nadzorujemy ich pracę, a wszystko to zgodnie z wcześniej określonymi wymogami naszego Klienta.

Atrakcyjność naszej oferty stanowią:

  • szybkość reakcji
  • wysoka elastyczność
  • pełne zrozumienie potrzeb Klientów

Grupa S.O.S to gwarancja profesjonalizmu świadczonych usług leasingu pracowniczego i outsourcingu personalnego. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania oparte na przemyślanej strategii kadrowej, zmierzające do dostosowania ilości pracowników do bieżących potrzeb firmy.

Jesteśmy firmą godną zaufania. Świadczyć o tym może lista Klientów agencji ochrony, wśród których znajdują się nazwy przedsiębiorstw doskonale znane w kraju oraz za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pytań lub niejasności do kontaktu z odpowiednim oddziałem.