Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Usługi agencji ochrony S.O.S

 

Specjalistyczna ochrona osobista

Wśród usług agencji ochrony S.O.S. znajduje się system ochrony osobistej, którym zajmuje się specjalnie wydzielona komórka, znająca również techniki ochrony mienia Składają się na nią odpowiednio wyszkoleni ludzie z doświadczeniem i znajomością skutecznych metod działania w niebezpiecznych sytuacjach, dysponujący odpowiednim wyposażeniem. Kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie Klientom całkowitej dyskrecji, komfortu oraz pełnego bezpieczeństwa w każdym miejscu i sytuacji.

Dbamy o nienaganną prezencję naszych pracowników. Każdy zaopatrzony jest w odpowiedni strój casualowy, który będzie odpowiedni na każdą okazję. Strój jest klasyczny i elegancki, dzięki czemu agenci Grupy S.O.S. nie będą rzucać się w oczy.

Nie tylko zwalczamy niebezpieczne sytuacje, ale również im przeciwdziałamy. Załoga ochrony osobistej działa prewencyjnie – dzięki dokładnym obserwacjom może skutecznie przeciwdziałać zdarzeniom niebezpiecznym i innym niepożądanym przez Klienta. Dzięki szybkiemu rozpoznaniu i określeniu stopnia i rodzaju zagrożenia, nasi pracownicy szybki dopasowują najskuteczniejsze metody ich zapobiegania lub zwalczania.

Pracownicy agencji ochrony S.O.S. w pełni dostosowują się do oczekiwań i wymagań budując pozytywne relacje z Klientem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i publicznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo i nietykalność oraz dyskrecję i komfort. Cała oferta może być modyfikowana, by w pełni dostosować się do potrzeb Zleceniodawców.