Infolinia: 0 801 051 151

MAIL: biuro@grupa.sos.pl

Grupa S.O.S – wszechstronny partner


O nas

Grupę S.O.S. tworzy zespół spółek, których korzenie sięgają końca lat 90 – ych. Od momentu powstania, stawiamy na intensywny rozwój zarówno Firmy jak również usług jakie świadczymy. Jesteśmy wszechstronnym partnerem dla naszych Klientów czego odzwierciedleniem jest szeroki wachlarz  oferowanych przez nas produktów.

Specjalizujemy się m.in. w:

  • w fizycznej ochronie mienia i osób
  • systemach monitoringu i ochronie technicznej
  • serwisie sprzątającym i usługach komunalnych
  • outsourcingu personalnym

Wieloletnia obecność na rynku i zdobyte doświadczenie sprawia, iż nasza oferta jest optymalnie dostosowana do potrzeb i specyfiki Kontrahenta, a wykonywane usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Zastosowanie wysokich kryteriów doboru kadry gwarantuje, że pracują u nas osoby dysponujące odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Nasi pracownicy to personel wykwalifikowany, odpowiedzialny i przygotowany w pełni do zadań, które zostają im powierzone. Dodatkowe szkolenia odbywające się podczas okresu zatrudnienia mają niewątpliwy wpływ na fachowość kadry co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i zadowolenia naszych klientów.

Nasza agencja ochrony oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, a wypracowane przez lata  procedury i organizacja pracy gwarantują sprawną i właściwą obsługę Klienta. Nasze siedziby można znaleźć między innymi w Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy Katowicach. Agencja Ochrony S.O.S działa jednak na terenie całej Polski i  wszędzie tam, gdzie potrzebna jest jej pomoc.

Dodatkową korzyścią płynącą ze współpracy z Grupą S.O.S. jest możliwość comiesięcznego odpisu w składkach na PFRON. Ochrona S.O.S to najlepszy wybór dla Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy

      GRUPA S.O.S. Nam możesz zaufać...